IV Міжнародна науково-практична конференція з питань антикорупційної політики “Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі”

12 грудня 2019 року у Національній академії внутрішніх справ за підтримки Консультативної місії ЄС в Україні, відбулась IV Міжнародна науково-практична конференція “Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі” присвячена Міжнародному дню боротьби з корупцією.

До участі у конференції були запрошені представники всіх гілок влади – законодавчої, виконавчої та судової , громадськості, а також авторитетні міжнародні партнери, провідні вчені та практики.

Метою Міжнародної науково-практичної конференції  було створення дискусійної платформи для законотворців, науковців і практиків, урядовців, фахівців різних галузей суспільного життя для обміну думками й досвідом, спільного обговорення проблемних аспектів перебігу реформ в Україні та розробки чітких рекомендацій, спрямованих на здійснення подальших реформаційних антикорупційних процесів як в органах системи МВС, так і в державному управлінні загалом.

Науковці наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони долучились до обговорення найбільш проблемних питань, що розглядалися під час заходу.

Результати конференції будуть враховані в подальшій роботі під час планування та проведення наукових досліджень університету.

ОСТАННІ НОВИНИ