Представники центру провели робочий візит до Норвезького університету оборони

У період з 10 по 14 лютого 2020 року представники центру у складі делегації Національного університету оборони України імені Івана Черняховського із робочим візитом відвідали Норвезький університет оборони (м. Осло, Королівство Норвегія).

Метою візиту було ознайомлення сторін із основними напрямками діяльності Норвезького університету оборони та НУОУ задля визначення можливих шляхів подальшої співпраці.

Під час робочого візиту представники делегації НУОУ мали змогу ближче ознайомитися зі структурою та завданнями провідного вищого військового навчального закладу Королівства Норвегія, пріоритетними питаннями з удосконалення освіти і науки.

У рамках практичної реалізації співпраці з CIDS (Center for Integrity in the Defence Sector) та з метою сприяння впровадженню принципів виховання доброчесності та обміну здобутим досвідом і передовою практикою, обговорено спільний проект з розбудови доброчесності та запобігання корупції для осіб, які здійснюють функції у даній галузі в підрозділах Міністерства оборони України, Генерального штабу та органів військового управління Збройних Сил України (стаціонарний, мобільний та онлайн курс). Це дозволить впровадити суттєву та сталу політику розбудови доброчесності, а також сприятиме формуванню доброчесності і нульової терпимості до корупції у секторі безпеки та оборони.

Під час візиту представники делегації також відвідали Військовий коледж сухопутних військ та Школу сержантів, які є у складі Норвезького університету оборони.

За результатами зустрічі були визначені можливі напрямки подальшої співпраці провідних вищих військових навчальних закладів України та Королівства Норвегія, а саме: проведення досліджень у сферах спільного інтересу, вивчення питань стратегічних комунікацій та цивільно-військового співробітництва, виховання доброчесності у сфері безпеки та оборони, впровадження гендерних принципів у збройних силах, розбудова системи дистанційного навчання Збройних Сил України, участі норвезьких слухачів у щорічних міжнародних командно-штабних навчаннях на базі університету.

У підсумку, сторони обмінялися проектами спільного меморандуму про здійснення подальшої співпраці.

ОСТАННІ НОВИНИ

Дивіться також

Close