Круглий стіл з представниками Національної гвардії України та Судової охорони

11 березня 2020 року на базі наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони НУОУ імені Івана Черняховського відбувся круглий стіл на тему “Впровадження системи виховання доброчесності в секторі безпеки та оборони України”. У дискусії взяли участь представники Національної гвардії України, Судової охорони,  та науковці центру.

Учасники круглого столу розглянули сучасний стан впровадження заходів антикорупційної освіти в секторі безпеки та оборони як України так і, країн-учасниць НАТО. На початку обговорення начальник наукового центру полковник Павло Жук презентував центр, мету його створення, досягнення за період 2014-2020 рр., перспективи розвитку і міжнародну співпрацю.

Оцінивши авторські розробки центру і досвід використання дистанційної платформи навчання, полковник Олег Кашук виступив з пропозицією співпраці та надання можливості проходження навчального он-лайн курсу з питань запобігання і протидії корупції в Міністерстві оборони України та Збройних Силах України представниками керівного складу  та іншими посадовими особами Національної гвардії України та Судової охорони.

Крім того представник ГУНГУ підполковник Олександр Короненко виявив сподівання щодо співпраці у науковій сфері, адже науково-дослідна робота яку виконує науковий центр, шифр “Операція”, є актуальною і має значну практичну цінність для всього сектору безпеки та оборони.

Учасники круглого столу обговорили можливість консолідації зусиль представників НГУ, Судової охорони та наукового центру на шляху запровадження політики виховання доброчесності у секторі безпеки та оборони України.

ОСТАННІ НОВИНИ