Центр вперше з використанням технологій дистанційного навчання провів вищі академічні курси з питань запобігання корупції

Курс проводили фахівці наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони університету за сприяння Академії оборони Великої Британії.

У ролі слухачів до курсу залучалися представники Головних управлінь Міністерства оборони України, Адміністрації державної спеціальної служби транспорту та територіальних відділів з питань запобігання та виявлення корупції.

Командою центру проведена робота щодо переформатування матеріалу для викладання його у форматі інтерактивного онлайн курсу.

Це продовження роботи колективу центру щодо розробки та впровадження он-лайн курсів з питань запобігання і протидії корупції в Міністерстві оборони України та Збройних Силах України з метою надання основних теоретичних знань цивільному та військовому персоналу відомства з питань запобігання та протидії корупції для забезпечення базового рівня обізнаності та усвідомлення на рівні, необхідному для виконання службових обов’язків.

Цей курс дав можливість не тільки отримати нові знання і навички слухачам, але й надав представникам центру реальний досвід щодо проведення дистанційних курсів, починаючи з адміністрування курсу, а саме: реєстрації слухачів на платформі, комунікації під час on-line конференцій, до відпрацювання практичних питань.

Значення подібних курсів важко переоцінити, адже без кваліфікованих кадрів – неможливо створити армію нового зразка.

ОСТАННІ НОВИНИ