Для слухачів курсів офіцерів об’єднаних штабів провели англомовний курс виховання доброчесності та запобігання корупції

Сьогодні, 11 серпня, для слухачів Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, які наразі проходять підготовку на курсах офіцерів об’єднаних штабів оперативного рівня (L-3) провели курс виховання доброчесності та запобігання корупції.

Курс організований Науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони НУОУ в рамках реалізації освітніх заходів Програми НАТО “Виховання доброчесності” (Вuilding Integrity) за сприяння і партнерської підтримки Академії оборони Великої Британії та Центру з питань боротьби з корупцією у сфері оборони Норвегії (CIDS).

Викладачами та тренерами виступили директорка програми Building integrity Академії оборони Великої Британії пані Жаклін Девіс та пан Тер’є Хевірстад – Міжнародний експерт CIDS з військових питань.

Заняття поєднували в собі лекції та тренінги, виконання практичних завдань, завдяки чому слухачі опанували засади застосування стандартів доброчесності, сучасних правових механізмів зниження ризиків корупції, впровадження ефективного, доброчесного і прозорого менеджменту, удосконалення системи управління кадровими, фінансовими і матеріальними ресурсами тощо.

Зокрема, пані Жаклін Девіс провела низку семінарських занять з питань застосування кращих практик у закупівлях та логістиці.

В рамках реалізації Протоколу про наміри між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Королівства Норвегія пан Тер’є Хевірстад виступив із лекцією за тематикою “Виховання доброчесності в операціях”.

Проведений Курс започатковано як один із заходів спільного проєкту з іноземними партнерами зі зміцнення доброчесності та професіоналізму, посилення спроможностей запобігання корупції в системі закупівель та управління персоналом Міністерства оборони України.

ОСТАННІ НОВИНИ