В університеті завершились чергові Вищі академічні курси з питань запобігання корупції

З 14 по 18 вересня 2020 року в університеті тривали чергові Вищі академічні курси з питань запобігання корупції, які проводились з представниками керівного складу вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.
У ролі інструкторів участь брали фахівці Наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони за сприяння та партнерської підтримки Академії оборони Великої Британії.
Заняття відбувалися шляхом поєднання лекцій із тренінгами та виконанням практичних завдань. Завдяки такому формату слухачі набули умінь та навичок практичного застосування сучасних механізмів зміцнення протидії і запобігання корупції, впровадження ефективного, доброчесного і прозорого менеджменту, удосконалення системи управління кадровими, фінансовими і матеріальними ресурсами, застосування правових механізмів зниження ризиків корупції та багато іншого.
За результатами складання підсумкового тесту слухачі, які успішно засвоїли матеріал курсу, отримали відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.

ОСТАННІ НОВИНИ