До уваги слухачів вищих академічних курсів з 9 по 11 листопада 2020 року!

Програмою ВАК передбачено:

  • 11.2020 міжнародні експерти з питань виховання доброчесності проведуть заняття, присвячені стандартам доброчесності, впровадження ефективного, доброчесного і прозорого менеджменту, сучасних правових механізмів зниження ризиків корупції в контексті військових місій та операцій, застосування кращих практик запобігання та протидії корупції;
  • 10-11.11.2020 в рамках запланованих занять будуть обговорені питання практичного застосування національного законодавства щодо дотримання антикорупційних обмежень, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, електронного декларування, співпраці з викривачами тощо.

З метою оптимізації навчального процесу пропонуємо Вам висловити свої пропозиції щодо висвітлення практичних аспектів антикорупційної діяльності з урахуванням Вашої сфери службової діяльності, а також підготувати запитання для залучених викладачів, які будуть проводити заняття в режимі відеоконференції з можливістю зворотного зв’язку.

Ваші пропозиції просимо надсилати на e-mail: BITEC@ukr.net
У разі необхідності з цих питань Ви можете звернутися до полковника Володимира Бевза, тел. (067) 750-99-51, сл. тел. 21-357.

ОСТАННІ НОВИНИ

Дивіться також

Close