Вручено подарунки переможцям конкурсу

Під час проведення Міжнародного науково-практичного форуму «Ефективне врядування та виховання доброчесності в секторі безпеки та оборони» перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак і начальник Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України полковник юстиції Ігор Чухрай нагородили дипломами переможців і призерів конкурсу «Разом проти корупції! Твоє бачення має значення». Цінні подарунки переможцям конкурсу вручили Вікторія Рубан, PR директор Vodafone Україна та виконавчий директор асоціації «Спортивна індустрія України» Георгії Копилов

Молодіжний творчий конкурс, приурочений до Міжнародного дня боротьби з корупцією, організовано та проведено колективом Наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції Національного університету оборони України імені Івана Черняховського в партнерстві з представниками програми ВІ Академії оборони Великої Британії, програми НАТО з виховання доброчесності та за підтримки Vodafone та асоціації «Спортивна індустрія України».

Упродовж листопада творчою молоддю на оцінювання подано робіти у двох номінаціях: відеоролик «КОРУПЦІЯ – СТОП» та плакат, постер чи комікс «Обережно – Корупція». Переможців і призерів конкурсу визначили голосуванням відвідувачів сайту bitec.nuou.org.ua.

Переможцями в номінації плакат, постер чи комікс «Обережно – Корупція» стали :

1 місце – Перерва Сергій, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (665 голосів)

2 місце – Корнієнко Михайло, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №128 м. Києва  (587 голосів)

3 місце –  Король Володимир, Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій (544 голосів)

В номінації відеоролик «КОРУПЦІЯ – СТОП»

1 місце – Колот Анатолій , Харківськії Національний  університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (629 голосів)

2 місце – Манявський Остап, Прикарпатський військово-спортивний ліцей-інтернат (268 голосів)

3 місце – Курбатова Яна, військова частина А1836 (254 голоси)

— Ми взяли участь у конкурсі не заради призів. Бо віримо, що такому ганебному явищу, як корупція, не місце у Збройних Силах і в Україні загалом. Молодь хоче жити, будувати кар’єру, розвиватися, дотримуючись правил доброчесності, відповідально ставитися до виконання обов’язків, демонструвати важливість запобігання корупції в сучасному суспільстві. Саме про це наше відео, — говорить Анатолій Колот, автор ідеї відеоролика, який виборов перше місце, курсант четвертого курсу льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. З допомогою куратора підполковника Андрія Бабича і чотирьох друзів йому вдалося реалізувати задумане.

ОСТАННІ НОВИНИ