Завершено підготовку слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань запобігання та виявлення корупції

З 18 по 22 січня 2021 року в університеті тривали курси підвищення кваліфікації з питань запобігання та виявлення корупції із представниками директоратів, департаментів та управлінь Міністерства оборони України.

Навчання слухачів здійснювалося науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони у дистанційному форматі з використанням Центрального репозитарію ресурсів системи дистанційного навчання Збройних Сил України.

До проведення занять в якості викладачів залучалися представники профільних підрозділів Міністерства оборони України з питань кадрового менеджменту, внутрішнього контролю та аудиту, оборонних закупівель.

Актуальні питання реалізації антикорупційної політики в умовах реформування оборонних структур висвітили фахівці Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України. Про кращі світові антикорупційні практики в режимі відеоконференції розповіла експерт з питань міжнародної безпеки Лада Рослицька.

Слухачі оновили і поглибили знання та набули практичних навичок із впровадження ефективного, доброчесного і прозорого врядування, застосування правових механізмів врегулювання конфлікту інтересів посадових осіб, удосконалення системи управління корупційними ризиками та розбудови доброчесності за стандартами і процедурами країн-членів НАТО.

За результатами підсумкового оцінювання слухачі показали високий рівень теоретичних знань та підтвердили набуття компетентностей щодо дотримання правил доброчесної поведінки в службовій діяльності, застосування сучасних методів протидії корупційним викликам.

Навчання військових посадових осіб та цивільного персоналу з антикорупційної тематики здійснюється в рамках реалізації освітньої складової Програми НАТО виховання доброчесності (Вuilding Integrity) в Україні.

Ці заходи організовано за партнерської підтримки Академії оборони Великої Британії, Центру з питань боротьби з корупцією у сфері оборони Королівства Норвегія (CIDS).

ОСТАННІ НОВИНИ