Вперше проведено курс з питань виховання доброчесності та запобігання корупції у ЗC України для уповноважених

З 01 по 04 березня 2021 року на базі університету вперше проводився курс оборонного менеджменту з питань виховання доброчесності та запобігання корупції у Збройних Cилах України для посадових осіб, які визначені та здійснюють виконання функцій виховання доброчесності та запобігання корупції в органах військового управління, з’єднаннях, військових частинах, обласних (районних) територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Cил України.

Навчання слухачів здійснювалося науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони спільно з Управлінням з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України  в рамках меморандуму між Центром зниження корупції в оборонному секторі Міністерства оборони Королівства Норвегії (CIDS) та Міністерства оборони України.

У рамках курсу експерти центру допомогли слухачам набути компетентностей з питань запобігання та виявлення корупції у секторі безпеки та оборони, навчитися застосовувати методики ідентифікації корупційних ризиків, адекватно реагувати на ситуації з ознаками конфлікту інтересів та на загрози корупційного характеру.

У свою чергу фахівці Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України висвітили актуальні питання щодо завдань антикорупційних уповноважених та практичні аспекти організації діяльності уповноважених підрозділів. Про кращі світові антикорупційні практики розповіла експерт з питань міжнародної безпеки Лада Рослицька.

ОСТАННІ НОВИНИ