Робоча зустріч з іноземними радниками

На базі наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбулася робоча зустріч начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України полковника юстиції Ігоря Чухрая та фахівців центру з іноземними радниками Тодд Д. Браун (США), Мак С. Арагі (США), які надають експертно-дорадчу допомогу українському оборонному відомству.

Учасники зустрічі докладно обговорили заходи реалізації проекту з розбудови доброчесності та запобігання корупції на різних етапах підготовки особового складу та цивільного персоналу Міністерства оборони України та Збройних Сил України, та висловилися з приводу того що запропонована структура підготовки є багаторівневою і базується на принципах варіативності і наступності, що дозволяє більш гнучко підходити до відбору теоретичного матеріалу та практичних завдань, з огляду на реальні фактори (різний рівень підготовки слухачів, відведений обсяг годин для вивчення та засвоєння одного рівня і т.п.)

Ігор ЧУХРАЙ виразив сподівання на подальшу плідну співпрацю з іноземними експертами в межах роботи над зазначеним проектом, що реалізується з метою виконання завдань і заходів Антикорупційної програми Міністерства оборони України.

Своєю чергою, радник з питань ресурсного менеджменту відділу оборонного співробітництва Посольства Сполучених Штатів Америки Мак С. Арагі запевнив українську сторону у всебічній підтримці започаткованих нашою державою реформ у сфері розбудови доброчесності, які базуються не тільки на стандартах НАТО, але й міжнародних вимогах. Крім того, він зауважив, що наразі науковий центр проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони досяг відчутного прогресу на шляху впровадження проекту з розбудови доброчесності та запобігання корупції на різних етапах підготовки особового складу, тож має й надалі впевнено рухатися обраним курсом.

ОСТАННІ НОВИНИ