РОБОЧА ЗУСТРІЧ З ПИТАНЬ НАПРАЦЬОВАНИХ МАТЕРІАЛІВ ЩОДО ПРОЕКТУ ОН-ЛАЙН КУРСУ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

Під головуванням першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася робоча зустріч щодо пілотного проекту дистанційного (он-лайн) курсу з питань запобігання корупції.

В заході взяли участь радники з оборонних питань (Велика Британія), представники Проектного офісу реформ Міністерства оборони України, Департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України, Відділу з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України, Головного управління військової служби правопорядку Збройних Сил України, командування університету та наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони навчального закладу.

Предметом обговорення стало наповнення он-лайн курсу з питань запобігання корупції базового рівня та об’єднання зусиль фахівців-практиків і науковців у сфері запобігання корупції з метою подальшого напрацювання матеріалів зазначеного курсу.

В ході робочої зустрічі перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак зазначив, що дистанційний курс, є логічним продовженням комплексного підходу керівництва Міністерства оборони та Збройних Сил України у розв’язанні проблем у сфері запобігання і виявлення корупційних ризиків та формування нульової терпимості до проявів корупції.

За підсумками зустрічі було прийнято низку рішень, спрямованих на підвищення ефективності у вирішенні цього важливого питання. Зокрема, запропоновано включення завдання щодо створення дистанційного курсу з питань запобігання корупції базового рівня знань до Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2018–2020 роки. Крім того, розглянуто можливість включення зазначеного курсу обов’язковою складовою процесу підготовки та перепідготовки усього персоналу Міністерства оборони та Збройних Сил України, після завершення випробувальної частини розробки курсу.

ОСТАННІ НОВИНИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.