Завершено черговий курс з питань запобігання та виявлення корупції

16 квітня 2021 року в університеті завершився п’ятиденний курс з питань запобігання та виявлення корупції. Навчання проводилося в онлайн режимі на базі наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції університету, за підтримки Академії оборони Великої Британії.

Заняття проводили фахівці наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції НУОУ. Цікавим досвідом зі слухачами поділились залучені експерти, а саме спеціальний радник з питань оборони при Міністерстві оборони України Лінда Сміт, керівник Консалтингової компанії з питань оборони та безпеки, доктор Лада Рослицька (Канада) та представники Департаменту внутрішнього аудиту МОУ, Директорату політики у сфері оборони МОУ, Головної інспекції МОУ і навчально-наукового центру оборонного менеджменту НУОУ імені Івана Черняховського.

Слухачі під час курсу мали змогу ознайомитись з основними засадами державної антикорупційної політики, міжнародними стандартами та основними елементами виховання доброчесності в оборонному секторі. Виклад теоретичного навчального матеріалу супроводжувався активним обговоренням учасниками курсу проблемних питань і відпрацюванням  практичних завдань  з питань запобігання та виявлення корупції у службовій діяльності.

ОСТАННІ НОВИНИ