Завершено курс з питань виховання доброчесності та запобігання корупції

З 17 по 21 травня 2021 року в університеті завершено  курси  оборонного менеджменту з питань запобігання та виявлення корупції із керівним складом та персоналом визначених структурних підрозділів Міністерства оборони України.

Навчання слухачів здійснювалося фахівцями наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони в рамках реалізації освітньої складової Програми НАТО виховання доброчесності (Вuilding Integrity) в Україні.

До проведення занять долучилися представники профільних підрозділів Міністерства оборони України з питань кадрового менеджменту, внутрішнього контролю та аудиту, оборонних закупівель.

Слухачі набули практичних навичок із впровадження ефективного, доброчесного і прозорого врядування, застосування правових механізмів врегулювання конфлікту інтересів посадових осіб, удосконалення системи управління корупційними ризиками та розбудови доброчесності за стандартами і процедурами країн-членів НАТО.

За результатами підсумкового оцінювання слухачі показали високий рівень засвоєних знань та підтвердили набуття компетентностей щодо дотримання правил доброчесної поведінки в службовій діяльності.

ОСТАННІ НОВИНИ