В університеті завершено підготовку слухачів курсів підвищення кваліфікації з питань запобігання та виявлення корупції

З 7 по 11 червня  науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони проведено курси  оборонного менеджменту з питань запобігання та виявлення корупції із керівним складом та персоналом визначених структурних підрозділів Міністерства оборони України.

Під час курсу фахівцями наукового центру проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони в рамках реалізації освітньої складової Програми НАТО виховання доброчесності (Вuilding Integrity) в Україні слухачам було надано поняття корупції відповідно до міжнародного та національного законодавства, визначення та зміст категорій доброчесності, прозорості, підзвітності та дискреційних повноважень.

До проведення занять долучилися представники профільних підрозділів Міністерства оборони України з питань кадрового менеджменту, оборонних закупівель,  внутрішнього контролю та аудиту.

За результатами підсумкового оцінювання слухачі показали високий рівень засвоєних знань та підтвердили набуття компетентностей щодо дотримання правил доброчесної поведінки в службовій діяльності.

ОСТАННІ НОВИНИ