Проведено ІІ Міжнародний науково-практичний форум «Ефективне врядування та виховання доброчесності у секторі безпеки та оборони»

10 грудня, з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією науковим центром проблем виховання доброчесності та запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського за партнерської підтримки Академії оборони Великої Британії проведено II Міжнародний науково-практичний форум «Ефективне врядування та виховання доброчесності у секторі безпеки та оборони».

Під час заходу представники сектору безпеки та оборони, міжнародні експерти обмінялись досвідом та думками, які мають науково-практичне значення для підвищення обізнаності та формування більш повного розуміння ризиків та впливу корупції на військові операції (місії).

У форумі взяли участь: аташе з питань оборони Норвегії капітан другого рангу пан Бйорн Уле Грудос, радник Міністра оборони України з оборонних питань від Великої Британії пан Мартін Моллой, радник Міністра оборони України з управління ресурсами від Посольства США пан Мак Арагі, офіцер Директорату НАТО оборонних інституцій та нарощування потенціалу доктор пані Надя Міланова, а також інші вітчизняні та міжнародні експерти.

В рамках проведення форуму були підбиті підсумки молодіжного творчого конкурсу «Разом проти корупції! Твоє бачення має значення», який проведено за підтримки телеком-оператора «Vodafone Україна». У різних номінаціях було заохочено найактивніших конкурсантів.

ОСТАННІ НОВИНИ