Відбулось нагородження переможців творчого конкурсу

«Разом проти корупції! Твоє бачення має значення!»

 Під час ІІ Міжнародного науково-практичного форуму «Ефективне врядування та виховання доброчесності в секторі безпеки та оборони» було нагороджено переможців творчого конкурсу соціальної реклами, спрямованої на формування нульової терпимості до корупції. Найбільш креативними виявились курсанти та ліцеїсти із двох столиць: сучасної − Києва та колишньої – Харкова.

Метою молодіжного конкурсу (вік учасників від 14  до 30 років) було інформування військовослужбовців та членів їхніх родин про негативний вплив корупції на особистість, суспільство, державу. Роботи, які виконувались у номінаціях відеоролик, плакат, постер або комікс, мали сприяти вихованню доброчесності молоді та широкого суспільного загалу.

Ініціатором конкурсу виступив Науковий центр проблем виховання доброчесності та запобігання корупції Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, у партнерстві з представниками Програми НАТО Програми ВІ (Building integrity), Академії оборони Великої Британії, Центру з питань боротьби з корупцію у сфері оборони (CIDS, Норвегія). Талановиту молодь підтримав цінними призами телекомунікаційний оператор Vodafon UA/. Творчі змагання відбувались за регламентом та правилами, затвердженими Рішенням Першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака.

Під час вручення спонсорських подарунків та Сертифіката конкурсу в номінації плакат «Обережно – корупція!» одна з фаворитів, курсант льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХНУПС) Вікторія Буренко, подякувала організаторам за можливості, які надав цей творчий проєкт. Вона підкреслила, що саме завдяки цій ініціативі та повсякденній діяльності старших товаришів, тих, хто зібрався на другій міжнародний антикорупційний форум, країна стає кращою.

 

− Головним завданням нашого відеоролика, який переміг у конкурсі, було переконати однолітків, що хабар – це не засіб швидкого вирішення проблем, а неймовірна шкода для України, − розповів лауреат конкурсу, майбутній офіцер морально-психологічного забезпечення, курсант ХНУПС молодший сержант Артем Шайдаюк. − Нашим  бажання було створити певну атмосферу несприйняття корупції у будь-яких проявах.

Відеоролик-переможець набрав 430 голосів. До складу творчого колективу увійшли: молодший сержант Артем Шайданюк, старший солдат Євгеній Каун, старший солдат Юлія Повстемська, солдат Артем Євченко, солдат з результатом у 237 голосів − на друге місце вийшла відеоробота курсанта Військового інституту Київського національного університету імені Т. Шевченка Володимира Кузьменка. Учениця 10 кл. Вугледарського навчально-виховного комплексу «Мрія» Катерина Степченкова виборола третє місце у номінації відеоролик: «Корупція – СТОП!»

У номінації «плакат, постер або комікс» переможцями були визнані: ліцеїст Київського військового ліцею імені Івана Богуна Назар Пономаренко − перше місце, 842 голоси; ліцеїст Київського військового ліцею імені Івана Богуна Ярослав Бондар − друге місце, 823 голоси, третє місце виборов творчий колектив Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, під керівництвом підполковника БАБИЧА Андрія Анатолійовича: Вікторія Буренко, Михайло Митрошин, Дар’я Шкуренко, Яна Канюк, Олександр Завгородній, Дар’я Паньшина.

Плакат ХНУПС (3 місце)

Відео: фільм переможець конкурсу

ОСТАННІ НОВИНИ