Розпочалися чергові вищі академічні курси з питань запобігання корупції!

На базі наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони розпочато вищі академічні курси з питань запобігання корупції! Курси орієнтовані на висвітлення теоретичних питань, пов’язаних із корупцією та напрацювання практичних навичок у зниженні її проявів.

Під час відкриття курсу заступник Радника з оборонних питань Міністерства оборони України від Великої Британії пан Робін Сіворд привітав слухачів з початком навчання та побажав задоволення, як від процесу так і від результату.

Навчання слухачів відбувається за програмою міжнародної неурядової організації Transparency International та за сприяння Міністерства оборони Великої Британії.

В рамках першого дня проведення курсу підготували свої виступи заступник начальника наукового центру проблем запобіганння корупції, кандидат технічних наук, полковник, Павло Жук, доктор військових наук, професор, заслужений працівник освіти України Репіло Юрій Євгенович та кандидат економічних наук, доцент Оксаною Куриліна. Було визначено та обговорено ключові проблеми, які існують нині в суспільстві щодо болючого питання корупції. Слухачі мали змогу ознайомитись з поняттям корупції та доброчесності, отримати уявлення про міжнародні стандарти у сфері запобігання та протидії корупції.

Підвищення рівня обізнаності військовослужбовців та працівників Міністерства оборони та Збройних Сил України з питань запобігання корупції є одним з основних елементів системи протидії корупції. Саме вищі академічні курси мають на меті забезпечити цей рівень.

ОСТАННІ НОВИНИ