ЗАВЕРШИЛИСЯ ВИЩІ АКАДЕМІЧНЇ КУРСИ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

Добігли кінця вищі академічні курси з питань запобігання корупції. За програмою міжнародної неурядової організації Transparency International та за сприяння представників Академії оборони Великої Британії курси проходять на базі наукового центру з питань запобігання корупції у секторі безпеки та оборони.

Слухачам було запропоновано теоретичне підґрунтя для вирішення задач пов̓ язаних із корупцією та напрацювання практичних навичок у зниженні її проявів. Запрошені фахівці з Департаменту кадрової політики та Департаменту внутрішнього аудиту Міністерства оборони України, громадського органу “Незалежного антикорупційного комітету оборони України” розкрили актуальні питання кадрового менеджменту, державних закупівель, внутрішнього контролю та ролі неурядового сектору у боротьбі з корупційними проявами.

На врученні сертифікатів Заступник Радника з оборонних питань Міністерства оборони України від Великої Британії пан Робін Сіворд та начальник наукового центру проблем запобігання корупції полковник Олена Голота зазначили виняткову важливість отриманої інформації, особливо що стосується практичного застосування її під час проходження служби.

ОСТАННІ НОВИНИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.