Науковим центром проведено вищі академічні курси!

26 квітня було завершено чергові Вищі академічні курси з питань запобігання корупції на базі наукового центру проблем запобігання корупції!

Під час проведення курсів, слухачам було представлена можливість проходження базового онлайн курсу. Фахівцями центру було висвітлено такі питання як корупція та прозорість, міжнародні стандарти у сфері запобігання і протидії корупції, спеціальні превентивні механізми запобігання корупції, також було акцентовано увагу на відповідальність за корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення.

Для  проведення занять було запрошено експертів з інших відомств, а саме аналітика Тараса Ємчуру з Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони (НАКО), він провів лекцію про співпрацю державних установ та громадських організацій у боротьбі з корупцією в обороні. Також було запрошено іноземного представника Даміра Ахметовича, експерта з питань управління персоналом Центру зі зниження ризиків корупції в оборонному секторі (CIDS), він розкрив питання щодо управління персоналом,а саме ролі людського фактору взапобіганні корупції.

Під час вручення сертифікатів Начальник управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України — полковник юстиції Приймак Вадим Анатолійович привітав слухачів із завершенням курсів та побажав рішучості у застосуванні набутих знань та умінь, як під час виконання службових обов’язків так і у повсякденному житті.

Курс проведений за підтримки Академії оборони Великої Британії.

 

ОСТАННІ НОВИНИ