Мобільний курс з питань запобігання корупції м. Луцьк

«Корупція-протиправне використання службовою особою своїх повноважень»
У Волинському обласному військовому комісаріаті був проведений дводенний курс із питань запобігання корупції у Збройних Силах України. Слухачі курсу: офіцери та працівники усіх військових частин та установ, що дислокуються у Волинській області.
Під керівництвом начальника відділу Наукового центру запобігання корупції у секторі безпеки та оборони (м.Київ) полковника Володимира Бевза та доктора економічних наук, доцента Антоніни Волошенко, слухачам доведено та роз’яснено законодавчі акти антикорупційної спрямованості, а також розкрито зміст превентивних заходів та відповідальність за вчинення корупційних правопорушень.

Особовий склад військового комісаріату та слухачі курсів прийняли активну участь в соціологічному опитуванні яке проводилось представниками наукового центру в рамках виконання науково-дослідної роботи “Дослідження можливих шляхів удосконалення системи роботи з питань запобігання корупції в Міністерстві оборони України та Збройних Силах України з урахуванням впливу аспектів гендерної рівності”

ОСТАННІ НОВИНИ