arrow-down arrow-left-w arrow-right-g burger calendar comment eye map search word btn-arrow 01 02 03 04 05
Календар подій ОПИТУВАЛЬНИК
УКР

Розбудова доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних і безпекових інституцій

  • Головна
  • /
  • новини
  • /
  • Курс в обласному та районних військових комісаріатах м. Харків та Харківської області 20–21 квітня 2017 року

Курс в обласному та районних військових комісаріатах м. Харків та Харківської області 20–21 квітня 2017 року

На виконання Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 20152017 роки, затвердженої наказом Міністра оборони України від 30.07.2015 року № 374, та відповідно до календарного плану проведення мобільних курсів з питань запобігання корупції наукового центру проблем запобігання (далі – наукового центру) Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (далі – Університету) у 2017 році затверджене рішенням першого заступника Міністра оборони України від 16.02.2017 року № 3032/з 2021 квітня 2017 року у Харківському обласному військовому комісаріаті було проведено курс з розбудови доброчесності та зниження ризиків корупції із керівниками та особами, визначеними з питань запобігання корупції в обласному та районних військових комісаріатах         м. Харків та Харківської області (далі – курс).

         На курсі були присутні 28 осіб, які належать до вказаної категорії.

         Курс відбувся за підтримки британського радника Міністра оборони України пана Філіпа Джонса, відкрила курс начальник наукового центру Університету к.е.н., доцент, полковник Голота О.П., яка виступила з промовою до слухачів курсів в якій зазначила важливість запобігання корупції та виховання доброчесності в МОУ та ЗСУ, а також роль наукового центру в антикорупційній системі МОУ та ЗСУ, основних напрямків діяльності та структури курсу. Зауважила щодо важливості активної та плідної праці учасників курсу під час занять з метою набуття важливих фундаментальних знань щодо виховання доброчесності та зниження ризиків корупції з подальшим використанням цього базису у практичній діяльності. На курсі з короткою доповіддю з питань виявлення корупції виступив представник військової прокуратури Харківського гарнізону.

         Слухачі прослухали лекції та прийняли участь у групових вправах за найбільш актуальними для визначеної категорії питаннями у розрізі запобігання корупції, які прочитали та координували представники наукового центру, а саме:

лекції: “Важливість виховання доброчесності у запобіганні корупції” та “Роль громадськості та засобів масової інформації у знижені рівня корупції” – к.ю.н., пр. ЗСУ Пазиніч В.І.; лекції: “Формування превентивної антикорупційної системи” та “Правові механізми запобігання корупції” – полковник юстиції Бевз В.В.; лекцію “Кадровий менеджмент: роль людського чинника у запобіганні корупційним проявам” – підполковник Бакунчик Л.М., лекцію “Прозорість і підзвітність: управління ризиками у сфері бюджетного фінансування та закупівель” – к.е.н, доцент, полковник Голота О.П.;

а також групові вправи: “Реагування на ситуацію з наявними корупційними ризиками” та “Форми та методи врегулювання конфлікту інтересів” під керівництвом полковника юстиції Бевз В.В.

         В ході проведення занять слухачі мали можливість ставити представникам наукового центру запитання та висловлювати власну точку зору щодо різних аспектів запобігання корупції; моделювати проблемні питання та шляхи вирішення їх, з метою подальшого використання у професійній діяльності здобутих знань. Також слухачі курсу отримали методичні матеріали з питань виховання доброчесності та запобігання корупції, як у роздрукованому, так і в електронному вигляді.

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони

Recommendations produced at each of the earlier Anti-Corruption Week (Days) have not only been welcomed, but also endorsed and acted upon by the Minister of Defence.

Докладніше

Четвертий Міжнародний Антикорупційний тиждень ‟Антикорупційні дні Міністерства оборони”

Докладніше

Під головуванням першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася робоча зустріч щодо пілотного проекту дистанційного (он-лайн) курсу з питань запобігання корупції.

Докладніше