arrow-down arrow-left-w arrow-right-g burger calendar comment eye map search word btn-arrow 01 02 03 04 05
Календар подій ОПИТУВАЛЬНИК
УКР

Розбудова доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних і безпекових інституцій

  • Головна
  • /
  • новини
  • /
  • На запрошення керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) проведено тренінг для спеціалістів

На запрошення керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) проведено тренінг для спеціалістів

26 червня 2018 року на запрошення керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) представник наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони полковник юстиції Володимир Бевз прийняв участь у проведенні тренінгу на тему «Військові посадові особи Збройних Сил України та інших військових формувань як суб’єкти, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції».

Тренінг, проведений для спеціалістів структурних підрозділів апарату НАЗК, спрямований на підвищення їх фахового рівня та обізнаності у питаннях застосування антикорупційного законодавства в умовах військових формувань, зокрема щодо критеріїв визначення військових посадових осіб.

Обговорення конкретних ситуацій у форматі інтерактивного навчання сприяло набуттю спеціалістами НАЗК компетентностей щодо врегулювання конфлікту інтересів в умовах військової служби, здійснення моніторингу майнового стану військових посадовців, а також застосування чинного законодавства, що передбачає відповідальність за корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення.

В рамках проведеного заходу обговорено пропозиції щодо удосконалення законодавчої бази з питань запобігання та протидії корупції.


ОСТАННІ НОВИНИ

Наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони

Recommendations produced at each of the earlier Anti-Corruption Week (Days) have not only been welcomed, but also endorsed and acted upon by the Minister of Defence.

Докладніше

Четвертий Міжнародний Антикорупційний тиждень ‟Антикорупційні дні Міністерства оборони”

Докладніше

Під головуванням першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася робоча зустріч щодо пілотного проекту дистанційного (он-лайн) курсу з питань запобігання корупції.

Докладніше