arrow-down arrow-left-w arrow-right-g burger calendar comment eye map search word btn-arrow 01 02 03 04 05
Календар подій ОПИТУВАЛЬНИК
УКР

Розбудова доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних і безпекових інституцій

  • Головна
  • /
  • новини
  • /
  • Про проведення чергового курсу з розбудови доброчесності та зниження ризиків корпуції у Військовій академії м. Одеса

Про проведення чергового курсу з розбудови доброчесності та зниження ризиків корпуції у Військовій академії м. Одеса

На виконання Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2015–2017 роки, 07 червня 2017 року у Військовій академії (м. Одеса) представниками наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України імені Івана Черняховського було проведено курс “Розбудова доброчесності та зниження ризиків корупції”.

В рамках курсу слухачам були запропоновані лекції на тему: “Інструменти та організації у запобіганні та протидії корупції”, “Кадровий менеджмент: роль людського чинника у запобіганні корупційним проявам”, “Прозорість і підзвітність: управління ризиками у сфері бюджетного фінансування та закупівель” та проведено групову вправу “Форми і методи врегулювання конфлікту інтересів”. Присутні, зокрема, ознайомились із визначенням, характеристиками та ризиками корупції в основних сферах життєдіяльності Міністерства оборони України, а також інструментами вимірювання рівня корупції, які використовуються міжнародною неурядовою організацією Transparency International та отримали практичні навички з врегулювання конфлікту інтересів.

ОСТАННІ НОВИНИ

Наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони

Цього тижня на базі Запорізького обласного комісаріату відбувся триденний мобільний курс з питань запобігання корупції у Збройних Силах України.

Докладніше

Добігли кінця вищі академічні курси з питань запобігання корупції. За програмою міжнародної неурядової організації Transparency International та за сприяння представників Академії оборони Великої Британії курси проходять на базі наукового центру з питань

Докладніше

Завершився черговий курс “Виховання доброчесності та зниження ризиків корупції”

Докладніше