arrow-down arrow-left-w arrow-right-g burger calendar comment eye map search word btn-arrow 01 02 03 04 05
Календар подій ОПИТУВАЛЬНИК
УКР

Розбудова доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних і безпекових інституцій

  • Головна
  • /
  • новини
  • /
  • Проведено чергові мобільні курси з питань запобігання корупції

Проведено чергові мобільні курси з питань запобігання корупції

Цього тижня на базі Запорізького обласного комісаріату відбувся триденний мобільний курс з питань запобігання корупції у Збройних Силах України.

         У якості слухачів до заходу були залучені керівники та особи, визначені уповноваженими з питань запобігання корупції Запорізького ОВК, районних військових комісаріатів міста Запоріжжя та області, а також представники військових частин Запорізького гарнізону. Фахівці наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони висвітлили теоретичні питання запобігання корупції та на яскравих прикладах продемонстрували особливості, що стосуються сектору оборони в цілому та армії зокрема. Практичні заняття, проведені упродовж трьох днів давали змогу слухачам відпрацювати навички у ″польових умовах″.

         Всього, у Запоріжжі курси з запобігання корупції прослухала 31 особа. По завершенню слухачі отримали сертифікати.

         На врученні сертифікатів начальник наукового центру проблем запобігання корупції полковник Олена Голота привітала слухачів та наголосила на винятковій важливості набутих знань та умінь.

ОСТАННІ НОВИНИ

Наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони

Recommendations produced at each of the earlier Anti-Corruption Week (Days) have not only been welcomed, but also endorsed and acted upon by the Minister of Defence.

Докладніше

Четвертий Міжнародний Антикорупційний тиждень ‟Антикорупційні дні Міністерства оборони”

Докладніше

Під головуванням першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася робоча зустріч щодо пілотного проекту дистанційного (он-лайн) курсу з питань запобігання корупції.

Докладніше