arrow-down arrow-left-w arrow-right-g burger calendar comment eye map search word btn-arrow 01 02 03 04 05
Календар подій ОПИТУВАЛЬНИК
УКР

Розбудова доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних і безпекових інституцій

  • Головна
  • /
  • новини
  • /
  • У Харківському Національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проведено виїздний курс

У Харківському Національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проведено виїздний курс

На виконання Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 20152017 роки, затвердженої наказом Міністра оборони України від 30.07.2015 року № 374, та відповідно до календарного плану проведення мобільних курсів з питань запобігання корупції наукового центру проблем запобігання (далі – наукового центру) Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (далі – Університету) у 2017 році затверджене рішенням першого заступника Міністра оборони України від 16.02.2017 року № 3032/з 19 квітня 2017 року у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба було проведено курс з розбудови доброчесності та зниження ризиків корупції із керівниками та особами, визначеними з питань запобігання корупції, а також науково-педагогічними працівниками, які проводять заняття з антикорупційної тематики (далі – курсу).

         На курсі були присутні 20 осіб, які належать до вказаної категорії.

         Курс відбувся за підтримки британського радника Міністра оборони України пана Філіпа Джонса, відкрила курс начальник наукового центру Університету к.е.н., доцент, полковник Голота О.П., яка виступила з промовою до слухачів курсів в якій зазначила важливість запобігання корупції та виховання доброчесності в МОУ та ЗСУ, а також роль наукового центру в антикорупційній системі МОУ та ЗСУ, основних напрямків діяльності та структури курсу. Зауважила щодо важливості активної та плідної праці учасників курсу під час занять з метою набуття важливого базису знань щодо виховання доброчесності та зниження ризиків корупції з подальшим використанням цього базису у практичній діяльності.

         Слухачі прослухали дві лекції: “Кадровий менеджмент: роль людського чинника у запобіганні корупційним проявам” та “Норми поведінки і корупція”, які прочитала старший офіцер наукового центру підполковник Бакунчик Л.М. та прийняли участь у груповій вправі “Форми та методи врегулювання конфлікту інтересів” під керівництвом полковника юстиції Бевз В.В. начальника відділу спеціальної підготовки та методичного забезпечення наукового центру.

         В ході проведення занять слухачі мали можливість ставити представникам наукового центру запитання та висловлювати власні думки щодо різних аспектів запобігання корупції; моделювати проблемні питання та шляхи вирішення їх, з метою подальшого використання у професійній діяльності здобутих знань.

ОСТАННІ НОВИНИ

Наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони

Під головуванням першого заступника Міністра оборони України Івана Руснака в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулася робоча зустріч щодо пілотного проекту дистанційного (он-лайн) курсу з питань запобігання корупції.

Докладніше

Мета семінару – обговорення результатів виконання науково-дослідної роботи шифр “Добро”, науковий керівник НДР доктор військових наук, професор, заслужений працівник освіти України , головний науковий співробітник працівник ЗС України Репіло Ю.Є.

Докладніше

26 червня 2018 року на запрошення керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) представник наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони полковник юстиції Володимир Бевз прийняв участь у проведенні

Докладніше