arrow-down arrow-left-w arrow-right-g burger calendar comment eye map search word btn-arrow 01 02 03 04 05
Календар подій ОПИТУВАЛЬНИК
УКР

Розбудова доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків у роботі оборонних і безпекових інституцій

  • Головна
  • /
  • новини
  • /
  • Про участь фахівців центру у семінарі Протидія корупції у країнах Євразії (Чорноморського регіону) 11-12 квітня 2017 року.

Про участь фахівців центру у семінарі Протидія корупції у країнах Євразії (Чорноморського регіону) 11-12 квітня 2017 року.

З 11 по 12 квітня 2017 р. в конференційній залі готелю Президент міста Київ, фахівці наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони (далі Центру) приймали участь у семінарі на тему: “Протидія корупції”, який проводився для країн Євразії (Чорноморського регіону) Європейським центром дослідження безпеки імені Джоржа Маршала (далі Центр дослідження). Центр дослідження – є найважливішим інструментом співробітництва між США та Німеччиною, що сприяє стабілізації у сфері безпеки за рахунок укріплення демократичних інститутів та відносин, сприяє активним та мирним підходам щодо вирішення будь-яких конфліктів. Основними напрямками роботи учасників семінару були визначені:

економічне обґрунтування пріоритетності боротьби з корупцією;

вивчення комплексного підходу з залученням усіх зацікавлених державних структур і громадянського суспільства до протидії корупції в країнах Чорноморського регіону;

виявлення можливостей для співпраці регіональних антикорупційних організацій в справі підвищення ефективності боротьби з корупцією.

Начальник Центру полковник Голота Олена Петрівна виступила у розділі дискусії: Корупція в оборонному секторі з презентацією на тему: Зниження ризиків корупції у держаних оборонних закупівлях. Презентація викликала жваву дискусію серед учасників семінару.

Семінар пройшов з залученням іноземних та вітчизняних фахівців, також серед запрошених доповідачів були: пан А. Ситник, директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), пан Н.шХолодницький, керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури, а також пані Х. Деканоїдзе, колишній керівник Національної поліції України. Представники наукового Центру прийняли активну участь в обговореннях та отримали корисну інформацію про досвід боротьби з корупцією в інших державах і перспективи на майбутнє у цій сфері в Україні, для подальшого застосування вказаної інформації у роботі Центру. 

ОСТАННІ НОВИНИ

Наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони

Завершився черговий курс “Виховання доброчесності та зниження ризиків корупції”

Докладніше

Представниками наукового центру проведено черговий курс з розбудови доброчесності та зниження ризиків корпуції у Військовій академії м. Одеса

Докладніше

На виконання Антикорупційної програми Міністерства оборони України на 2015–2017 роки у період з 30 по 31 травня 2017 року у Львівському обласному військовому комісаріаті представниками наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та обо

Докладніше